Tel Örgü Çiti Fiyatları

Tel Örgü Çiti Fiyatları

Tel örgü çitleri Sağlam Çit tarafından üretilen güvenliğini sağlamak istediğiniz özel alanlar için kullanılabilen bir Yüksek Güvenlik Çiti üründür. Bahçe çiti olarak da kullanılabilir. Tel örgü çitleri suni çim ile kaplanarak çim çit haline getirilir. Bu sayede hem görsel açıdan hem de estetik açıdan oldukça şık bir görünüm elde edilmiş olur. Aynı zamanda dışarıdan içerisinin gözükmesini istemiyorsanız tel örgü çitlerinizi çim çitler ile kaplatarak %100 gizlilik sağlayabilirsiniz. Tel örgü çiti fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
bahceler icin en iyi tel cit modelleri hangisidir

TALEP FORMU

Bahçe Çiti ve Panel Çit Üreticisi

Tel örgü çiti nedir ve nasıl uygulanır sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Tel örgü çitleri güvenliğini sağlamak istediğimiz özel alanlarda kullanılan bir çeşit yüksek güvenlik çitidir.

Tel örgü çitleri olarak bilinen bu ürün farklı renk, model ve boyutlarda yapılabilen hayatımızı daha güvenli bir ortamda yaşamamızı sağlayan bir üründür. Yani diğer anlamı ile göz aralıklı paneller halinde üretilen ve güvenliğini sağlamak istediğimiz alanın etrafını bir duvar gibi saran güvenlik ürünleridir. Çit panelleri bir çok farklı malzemeden üretilmektedir. Günümüzde en çok tercih edileni PVC ve Galvaniz kaplama çit panelleridir. Üzerine kaplama yapılan ve tel örgü çitleri daha sağlam ve dayanıklı olduğu için tercih edilirliği daha fazladır.

Tel örgü çitleri beton direkler ile zemine sabitlenerek oldukça sağlam bir güvenlik sistemi oluşturulur. Bu sayede

 • kötü hava koşullarına karşı dayanıklı,
 • paslanmaz,
 • korozyon önleyici ve
 • farklı renklerde ve boyutlarda üretilebilme

özelliklerine sahiptir.

Sağlam Çit 30 yıldır tel örgü çitleri, panel çitler, bahçe çiti, ve çim çit sektöründe sizlere hizmet etmektedir. Alanında uzman üretim ve teknik ekibimiz ile birlikte sizlere en kaliteli tel örgü çitlerini üreten şirketimiz en uygun fiyat garantisini vermektedir. Tel örgü çiti fiyatları ve panel çit fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tel örgü çitlerinin kullanım alanının yaygın olmasının en önemli sebebi dayanıklı olması ve kötü hava koşullarında paslanmamasıdır. Özellikle PVC kaplama çit panelleri ya da galvaniz kaplama çit panelleri kullanıldığı takdirde kesinlikle ürünlerinizde paslanma yaşanmaz. Çünkü PVC ve galvaniz malzemeleri paslanmaya karşı özel olarak dayanıklılık içerir. Bu yüzden PVC ya da galvaniz kaplama çit panellerini tercih etmenizde fayda vardır.

Tel örgü çitleri kullanım amacına göre farklı bir çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle;

 • Ev
 • Bahçe
 • Tarla
 • Spor Alanları
 • Fabrikalar
 • İnşaat Çevreleri
 • Sınır bölgeleri
 • Şirketler
 • Kümesler
 • Hayvan kafesi

Gibi bir çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Günümüzde en çok bahçe güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Sağlam Çit bahçe çiti fiyatları oldukça uygundur ve kalite / fiyat / memnuniyet oranı göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Saglam Çit olarak yaptığımız işe çok değer veriyoruz. Çünkü bu meslek tam anlamı ile kişilerin güvenliğinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Elbette ki elde edilen gelir çok önemlidir lakin işini sağlam yapmak daha önemlidir. Bu yüzden Türkiye’nin en iyi tel örgü çitleri üreticisi Sağlam Çit ile iletişime geçmelisiniz ve güvenliğinizi garanti altına almalısınız.

Saglam Çit olarak istenilen ölçülerde bahçe teli çeşitleri sizler için üretiyoruz. Bahçe teli montajı oldukça kolaydır ve ekibimiz ile birlikte kısa bir sürede üretimi tamamlanıp montajı istediğiniz yere yapılmaktadır.

 1. Tel Örgü Çitleri

bahce citi istanbul, tel ve cit sistemleri (3)

Bahçe çiti nasıl yapılır diye soruyorsanız bu sorunun cevabı oldukça basittir.

Bu tarz tel örgü çitleri özel örme makinalarında işlemden geçirilerek örülür. Birbirinin içine geçmiş ve dilimli bir görünüme sahiptir. Kare şeklinde dilimlere sahiptir ve görsel olarak oldukça güzeldir. Tel örgü çitleri aynı zamanda kafes teli olarak da bilinmektedir.

Sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile yapılmaktadır. Bu işlemin amacı tel örgü çitlerinin kötü hava koşullarında dayanıklılığını arttırmaktır. Ayrıca tel örgü çitleri darbelere karşı da dayanıklıdır. Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen bu tel çitler PVC ile de kaplanabilmektedir.

Galvaniz üzeri PVC kaplama yöntemi ile tel çitler paslanmaya karşı uzun yıllar korunaklı hale gelmektedir. Bahçe teli ve çeşitleri arasında uygun fiyatlı bir üründür ve bütçenizi zorlamayacaktır.

Tel örgü çit panelleri ile bahçenizin etrafını istediğiniz yükseklikte çevirebilirsiniz. Ayrıca ek olarak tel örgü çitleri üzerine jiletli tel uygulaması da yaptırabilirsiniz. Güvenliğinizi arttırmanın yolu oldukça fazladır. Bu yüzden bahçe teli çeşitleri de sizler için geliştirilmiştir. Ayrıca tel örgü çiti fiyatları da gayet uygundur.

Montaj esnasında beton ya da demir direkler ile güçlendirilerek dayanıklılığı arttırılmaktadır.

Bahçe çit çeşitlerinden ikincisi ise panel çittir.

 1. Panel Çit

bahce teli cesitleri ve fiyatlari (8)

Panel çitler daha kalın paslanmaz demirlerden üretilen ve oldukça dayanıklı çit çeşididir. Özelliklerine bakacak olursak tel çit çeşitleri arasında en dayanıklı olan modeldir. Çünkü demir yoğunluğu daha fazladır ve aşılması daha zor bir modeldir. Panel çitler de montaj esnasında beton ya da demir direkler ile güçlendirilerek dayanıklılığı arttırılmaktadır.

Galvaniz ve PVC kaplama yöntemi panel çit üzerinde de uygulanabilmektedir. Özellikle yeşil renk PVC kaplama panel çitler oldukça doğal ve güzel gözükmektedir.

Bu noktada tercih size kalmıştır. Görsel olarak tel örgü çitleri ya da panel çitler arasından hangisini daha çok beğeniyorsanız tercihinizi o noktada yapabilirsiniz.

Panel çit tel örgü çiti ile karşılaştırıldığı zaman daha dekoratif gözükmektedir. Panel çitler üzerinde işleme yapılabiliyor ve farklı görsellikte ürünler elde edilebiliyor.  Bu yüzden dekoratif panel çit olarak bilinmektedir.

Panel çit ölçüleripanel tel çit fiyatları değişkenlik göstermektedir. Örneğin 150×250 panel çit fiyatları ile panel çit 200×250 fiyatları birbirinden farklıdır. Bu noktada panel çit fiyat hesaplaması yapmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dekoratif panel çit birim fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

 1. Çim Çit

bahce teli cesitleri ve fiyatlari (6)

Çim çit teknolojisi son birkaç yıldır oldukça yaygın olan ve bahçe çitleri arasında görseli en güzel olan çit çeşididir. Suni çim kaplama yöntemi ile üretilen çim çitler farklı bir çok alanda kullanılabilmektedir.

Daha doğal gözüktüğü için genellikle yeşil renk üretilen çim çitlerin renk alternatifi oldukça fazladır. Kırmızı, pembe, sarı ya da farklı renklerde çim çit üretimi mümkündür.  Müşterinin talebi doğrultusunda farklı renkler üretilebilmektedir.

Çim çitin son yıllarda yaygın olarak kullanılmasının bir diğer sebebi de kurulduğu alana gizlilik sağlamasıdır. Gizlilik çitleri olarak da bilinen çim çitler havuzlu bahçelere, villalara ya da farklı alanlara kurulabilir.

Görselde de gördüğünüz üzere oldukça şık ve doğal görünümdedir. Farklı boyutlarda üretilebilir ve alanınıza uygun bir şekilde monte edilebilir.

Aşağıdaki görsellerde bahçe çiti çeşitlerini ve modellerini detaylı olarak görebilirsiniz. Sağlam Çit Türkiye’nin en iyi bahçe çiti üreticileri arasında yer almaktadır. Arnavutköy’de bulunan büyük üretim tesislerimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Yurt içi ve yurt dışı pazarda sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Tel çit fiyatları ürünün boyutuna, yüksekliğine, enine ve kaplamasına göre değişmektedir. Sağlam Çit tel çit fiyatları, panel çit fiyatları, jiletli tel fiyatları, yüksek güvenlik çiti fiyatları listesi şu anda güncellenme aşamasındadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tel örgü çit fiyatlarını en uygun şekilde belirlemekteyiz. Fakat bizden acil olarak fiyat bilgisi almak isterseniz talep formunu doldurabilirsiniz ya da direk bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlam Çit Türkiye’nin en iyi çit üreticisi şirkettir. Ve her zaman kalite ve müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Tel örgü çitleri her alanda kullanılabildiği için boyutlar farklı olabilmektedir. Örneğin bir okulun çevresini çit panelleri ya da tel örgü çitleri ile çevirirken farklı ölçülere, bir şirketin etrafını çevirdiğiniz zaman farklı ölçülere ihtiyacınız vardır. Bizler sizlerin istediği her ölçüde ürünlerimizi tasarlayıp alanınıza uygun olabilecek şekilde üretiyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi çit panelleri ve tel örgü çitleri kullandığımız beton direkler sayesinde zemine monte edilir. Çit panellerinin en güzel yanı istenilen zemine monte edilebilmesidir. Çit aksesuarları bu yüzden üretilmektedir. Toprak, beton ya da farklı bir zemine monte edilebilmek üzere üretilen özel çit aksesuarları bulunmaktadır. Bu montaj malzemelerimiz sayesinde ürünleriniz sağlam bir şekilde monte edilerek kötü hava koşullarına karşı dayanıklı hale getirilir.

Tel örgü çitleri ve panel çitler sıcak daldırma galvaniz işlemi ile birlikte kötü kava koşullarına karşı daha dayanıklı hale getirilir. Sıcak daldırma galvanizleme işlemi tel örgü çitlerinin ve çit panellerinin 450 derecede kaynatılmış ve erimiş çinko malzemesinin içerisine batırılarak korozyon önleme işlemine verilen isimdir.

Sıcak daldırma galvanizleme işlemi ile birlikte ürünler korozyona karşı mükemmel bir dayanıklılık sağlar ve ürüne her türlü alanda kullanılabilme özelliği katar.

Sizlerde Türkiye’nin en iyi Çit üreticisi Sağlam Çit ile iletişime geçerek güvenliğini sağlamak istediğiniz alanları en uygun fiyat garantisi ile koruma altına alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Galvanizli Hasır Tel Fiyatları

Galvanizli kafes tel fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kullanacağınız alanın ölçüsüne bağlı olarak kafes tel ölçüleri de değişmektedir. Üretimde kullanılan malzemeye ve ölçüye bağlı olarak kaynaklı kafes tel fiyatları artmaktadır.

Lakin yukarıda bahsettiğimiz gibi ekonomik olduğu için bütçenizi çok zorlamayacak bir üründür.

Kaynaklı Hasır Tel Ölçüleri

Göz Aralığı Çap Boyut
20 x 20 2 mm 

2,2 mm

2,5 mm

2,65 mm

3 mm

100 x 200 / 120 x 240
25 x 25 2 mm

2,2 mm

2,5 mm

2,65 mm

3 mm

100 x 200 / 120 x 240
30 x 30 2,5 mm

2,65 mm

3 mm

3,65 mm

4 mm

5 mm

100 x 200 / 120 x 240

150 x 200 / 200 x 200

20 x 50 2,5 mm

2,65 mm

3 mm

3,65 mm

100 x 200 / 120 x 240

150 x 200 / 200 x 200

40 x 40 2,65 mm

3 mm

3,65 mm

4 mm

5 mm

100 x 200 / 120 x 240

150 x 200 / 200 x 200

50 x 50 3 mm 

3,4 mm

3,65 mm

4 mm

4,8 mm

5 mm

100 x 200 / 120 x 240

150 x 200 / 200 x 200

60 x 60 3 mm 

3,65 mm

4 mm

5 mm

100 x 200 / 120 x 240

150 x 200 / 200 x 200

70 x 70 3 mm 

3,65 mm

4 mm

5 mm

100 x 200 / 120 x 240

150 x 200 / 200 x 200

50 x 100 3 mm

3,65 mm

4 mm

100 x 200 / 120 x 240

150 x 200 / 200 x 200

PVC Kafes Tel

galvanizli hasir tel fiyatlari (1)

Galvanizli hasır tel ile aynı olan lakin üretimde PVC kaplama kullanılan bir hasır tel çeşididir. PVC kaplama ürünün mukavemetini arttırdığı için talep üzerine bu kaplama çeşidi de yapılmaktadır. PVC kaplama UV ışınlarına karşı dayanıklı ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir.

Dış ortamlarda kullanıma uygundur. Kullanım ömrü galvanizli tel ile kıyaslandığı zaman daha uzundur. Çünkü PVC çok dayanıklı bir malzeme ve kaplama çeşididir.

PVC kafes tel fiyatları da boyutlara göre değişkenlik göstermektedir. Farklı alanlarda ve farklı ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Panel Çit Uzmanından

VIEW ALL
TOP Hemen Ara 0 212 597 11 91