Tel Örgü Çiti Fiyatları

Tel örgü çitleri Sağlam Çit tarafından üretilen güvenliğini sağlamak istediğiniz özel alanlar için kullanılabilen bir Yüksek Güvenlik Çiti üründür. Bahçe çiti olarak da kullanılabilir. Tel örgü çitleri suni çim ile kaplanarak çim çit haline getirilir. Bu sayede hem görsel açıdan hem de estetik açıdan oldukça şık bir görünüm elde edilmiş olur. Aynı zamanda dışarıdan içerisinin gözükmesini istemiyorsanız tel örgü çitlerinizi çim çitler ile kaplatarak %100 gizlilik sağlayabilirsiniz. Tel örgü çiti fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
bahceler icin en iyi tel cit modelleri hangisidir

TALEP FORMU

Bahçe Çiti ve Panel Çit Üreticisi

Tel örgü çiti nedir ve nasıl uygulanır sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Tel örgü çitleri güvenliğini sağlamak istediğimiz özel alanlarda kullanılan bir çeşit yüksek güvenlik çitidir.

Tel örgü çitleri olarak bilinen bu ürün farklı renk, model ve boyutlarda yapılabilen hayatımızı daha güvenli bir ortamda yaşamamızı sağlayan bir üründür. Yani diğer anlamı ile göz aralıklı paneller halinde üretilen ve güvenliğini sağlamak istediğimiz alanın etrafını bir duvar gibi saran güvenlik ürünleridir. Çit panelleri bir çok farklı malzemeden üretilmektedir. Günümüzde en çok tercih edileni PVC ve Galvaniz kaplama çit panelleridir. Üzerine kaplama yapılan https://www.saglamcit.com.tr/panel/panel-cit/ ve tel örgü çitleri daha sağlam ve dayanıklı olduğu için tercih edilirliği daha fazladır.

Tel örgü çitleri beton direkler ile zemine sabitlenerek oldukça sağlam bir güvenlik sistemi oluşturulur. Bu sayede

 • kötü hava koşullarına karşı dayanıklı,
 • paslanmaz,
 • korozyon önleyici ve
 • farklı renklerde ve boyutlarda üretilebilme

özelliklerine sahiptir.

Sağlam Çit 30 yıldır tel örgü çitleri, panel çitler, bahçe çiti, ve çim çit sektöründe sizlere hizmet etmektedir. Alanında uzman üretim ve teknik ekibimiz ile birlikte sizlere en kaliteli tel örgü çitlerini üreten şirketimiz en uygun fiyat garantisini vermektedir. Tel örgü çiti fiyatları ve panel çit fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tel örgü çitlerinin kullanım alanının yaygın olmasının en önemli sebebi dayanıklı olması ve kötü hava koşullarında paslanmamasıdır. Özellikle PVC kaplama çit panelleri ya da galvaniz kaplama çit panelleri kullanıldığı takdirde kesinlikle ürünlerinizde paslanma yaşanmaz. Çünkü PVC ve galvaniz malzemeleri paslanmaya karşı özel olarak dayanıklılık içerir. Bu yüzden PVC ya da galvaniz kaplama çit panellerini tercih etmenizde fayda vardır.

Tel örgü çitleri kullanım amacına göre farklı bir çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle;

 • Ev
 • Bahçe
 • Tarla
 • Spor Alanları
 • Fabrikalar
 • İnşaat Çevreleri
 • Sınır bölgeleri
 • Şirketler
 • Kümesler
 • Hayvan kafesi

Gibi bir çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Günümüzde en çok bahçe güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Sağlam Çit bahçe çiti fiyatları oldukça uygundur ve kalite / fiyat / memnuniyet oranı göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Saglam Çit olarak yaptığımız işe çok değer veriyoruz. Çünkü bu meslek tam anlamı ile kişilerin güvenliğinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Elbette ki elde edilen gelir çok önemlidir lakin işini sağlam yapmak daha önemlidir. Bu yüzden Türkiye’nin en iyi tel örgü çitleri üreticisi Sağlam Çit ile iletişime geçmelisiniz ve güvenliğinizi garanti altına almalısınız.

Tel çit fiyatları ürünün boyutuna, yüksekliğine, enine ve kaplamasına göre değişmektedir. Sağlam Çit tel çit fiyatları, panel çit fiyatları, jiletli tel fiyatları, yüksek güvenlik çiti fiyatları listesi şu anda güncellenme aşamasındadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tel örgü çit fiyatlarını en uygun şekilde belirlemekteyiz. Fakat bizden acil olarak fiyat bilgisi almak isterseniz talep formunu doldurabilirsiniz ya da direk bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlam Çit Türkiye’nin en iyi çit üreticisi şirkettir. Ve her zaman kalite ve müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Tel örgü çitleri her alanda kullanılabildiği için boyutlar farklı olabilmektedir. Örneğin bir okulun çevresini çit panelleri ya da tel örgü çitleri ile çevirirken farklı ölçülere, bir şirketin etrafını çevirdiğiniz zaman farklı ölçülere ihtiyacınız vardır. Bizler sizlerin istediği her ölçüde ürünlerimizi tasarlayıp alanınıza uygun olabilecek şekilde üretiyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi çit panelleri ve tel örgü çitleri kullandığımız beton direkler sayesinde zemine monte edilir. Çit panellerinin en güzel yanı istenilen zemine monte edilebilmesidir. Çit aksesuarları bu yüzden üretilmektedir. Toprak, beton ya da farklı bir zemine monte edilebilmek üzere üretilen özel çit aksesuarları bulunmaktadır. Bu montaj malzemelerimiz sayesinde ürünleriniz sağlam bir şekilde monte edilerek kötü hava koşullarına karşı dayanıklı hale getirilir.

Tel örgü çitleri ve panel çitler sıcak daldırma galvaniz işlemi ile birlikte kötü kava koşullarına karşı daha dayanıklı hale getirilir. Sıcak daldırma galvanizleme işlemi tel örgü çitlerinin ve çit panellerinin 450 derecede kaynatılmış ve erimiş çinko malzemesinin içerisine batırılarak korozyon önleme işlemine verilen isimdir.

Sıcak daldırma galvanizleme işlemi ile birlikte ürünler korozyona karşı mükemmel bir dayanıklılık sağlar ve ürüne her türlü alanda kullanılabilme özelliği katar.

Sizlerde Türkiye’nin en iyi Çit üreticisi Sağlam Çit ile iletişime geçerek güvenliğini sağlamak istediğiniz alanları en uygun fiyat garantisi ile koruma altına alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Panel Çit Uzmanından

VIEW ALL
TOP Hemen Ara 0 212 597 11 91