Yüksek Güvenlik Çiti, Panel Çit Sistemleri

Yüksek Güvenlik Çiti

Yüksek güvenlik çit sistemleri Sağlam Çit tarafından üretilen ve güvenliğini sağlamak istediğiniz alanlara özel olarak monte edilebilen ürünlerdir. Bahçe çiti, panel çit, tel örgü çitleri, çim çit gibi bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Sağlam Çit ürünlerini paslanmaz çelik malzemeden üreterek yüksek güvenlik çit sistemlerinin kalitesini arttırmıştır. Uzun yıllar kötü hava koşullarına karşı dayanıklı bir şekilde kullanılabilen bu çitler sayesinde güvenliğiniz garanti altına alınmış olacaktır. Yüksek güvenlik çiti genellikle özel güvenlik gerektiren alanlarda tercih edilmektedir.
yuksek guvenlik citi

TALEP FORMU

Tel Örgü Çiti ve Panel Çit Üreticisi

Güvenlik ve korunma ihtiyacı hayatımızın her alanında gereklidir. Yüksek Güvenlik Çiti bu noktada hayatımıza girmektedir. Galvaniz ya da PVC kaplama olarak üretilebilen yüksek güvenlik çitleri paslanmaya karşı dirençli çelik malzemelerden üretilmektedir. Sağlam Çit olarak güvenlik çitleri sektöründe yaklaşık 30 yıllık tecrübeye sahibiz. Yüksek güvenlik çiti üreticisi olarak Dünyanın her yerine çit panelleri üretip montajını yapıyoruz. Güvenlik çiti ürün portföyümüz çok geniştir.

Gibi bir çok ürün portföyümüzde bulunmaktadır. Çitlerimiz hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz şekilde üretilebilmektedir. Örneğin panel çitler ya da tel örgü çitler bahçe çiti olarak kullanılabilmektedir. Bahçe çitleri yapıldıktan sonra ile desteklenir ve eviniz tam güvenlik ağına sahip olmuş olur. Görsel açıdan oldukça estetik ve şık bir görünüme sahip çit panelleri ve tel örgü çitleri bahçenize şıklık katacaktır.

Bahçe çiti olarak aynı zamanda çim çit de kullanabilirsiniz. Çünkü çim çitler dışarıdan içerisinin gözükmesini tamamen engelleyen ve yüksek güvenlik sağlayan ürünlerin başında gelmektedir. Çim çit üreticisi Sağlam Çit sizlere en kaliteli ve dayanıklı çim çitleri üretmekten gurur duyar. Genellikle yeşil renk üretilen çim çitler farklı renklerde de üretilebilmektedir.

Ürünlerimiz farklı yüksekliklerde ve uzunluklarda üretilebilmektedir. Burada belirleyici olan nokta müşterimizin çit kullanacağı alanın büyüklüğüdür.

Çit panelleri olarak bilinen bu ürün farklı renk, model ve boyutlarda yapılabilen hayatımızı daha güvenli bir ortamda yaşamamızı sağlayan bir üründür. Yani diğer anlamı ile göz aralıklı paneller halinde üretilen ve güvenliğini sağlamak istediğimiz alanın etrafını bir duvar gibi saran güvenlik ürünleridir. Panel çitler bir çok farklı malzemeden üretilmektedir. Günümüzde en çok tercih edileni PVC ve Galvaniz kaplama çit panelleridir.

Üzerine kaplama yapılan çit panelleri daha sağlam ve dayanıklı olduğu için tercih edilirliği daha fazladır.

Panel çit fiyatları, tel örgü çiti fiyatları, yüksek güvenlik çiti fiyatları, mobil çit fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yüksek Güvenlik Çiti kullanım alanı oldukça geniştir. Güvenliğini sağlamak istediğimiz herhangi bir alanda özellikle; askeri alanlarda, sınır bölgelerinde, madenlerde, sınır karakolları, sanayi bölgeleri, petrol rafineri, doğal gaz dağıtım bölgeleri gibi özel güvenlik gerektiren alanlarda çoğunlukla kullanılmaktadır.

Bu gibi özel güvenlik gerektiren alanlar yüksek güvenlik çitleri ile korunmalıdır. Çünkü üretiminde kullanılan özel malzemeler ile güvenlik çitleri oldukça dayanıklı ve sağlam bir hale getirilmektedir. Yüksek güvenlikli panel çit ürünlerinin özellikleri oldukça fazladır.

 • Güneş ışığından etkilenmezler.
 • Kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
 • Renkleri solmaz.
 • Paslanmaz.
 • Farklı yüksekliklerde ve enlerde üretilebilmektedir.

Eğer bu araştırmayı yapıyorsanız ve bu sayfaya kadar geldiyseniz doğru yerdesiniz demektir.

 • Tel Çit Fiyatları,
 • Panel Çit Fiyatları,
 • Jiletli Tel Fiyatları
 • Çim Çit Fiyatları

Hakkında bilgi almak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi çit üreticisi Sağlam Çit ile tanışmanın vakti gelmiş demektir. Sizler de hayatınızı devam ettirdiğiniz alanlarda daha güvenli bir ortam yaratmak isterseniz tel çit, panel çit, jiletli tel, çim çit gibi ürünleri tercih etmelisiniz. Bu ürünler genel olarak Yüksek Güvenlik Çiti olarak bilinmektedir.

Yüksek güvenlik çitleri her alanda kullanılabildiği için boyutlarda ve farklı fiyatlarda olabilmektedir. Örneğin bir okulun çevresini çit panelleri ile çevirirken farklı ölçülere, bir şirketin etrafını çevirdiğiniz zaman farklı ölçülere ihtiyacınız vardır. Bizler sizlerin istediği her ölçüde ürünlerimizi tasarlayıp alanınıza uygun olabilecek şekilde üretiyoruz.

Sağlam Çit olarak 30 yıldır çit panelleri sektöründe çalışmaktayız. Ürünlerimizi her zaman;

 • En kısa zamanda
 • En iyi kalitede
 • En uygun fiyat

İle sizlere ulaştırmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz için belirlediğimiz tel çit fiyatları şu anda güncellenme aşamasındadır. Çit fiyatları listemizi en yakın zamanda web sitemize ekleyeceğiz. Lakin sizler çit fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlar her zaman güvende hissetmek ister. Çünkü kendimizi güvende hissetmediğimiz zaman fiziksel ve zihinsel bir çöküş yaşıyoruz. Örneğin, müstakil bir evin var ve güvenli bir şekilde yaşamak istiyorsun. Ancak günümüzde, suç oranları çok arttığı için endişelisiniz. Bu noktada güvenlik çitleri karşımıza çıkar. Çünkü hırsızların jiletli teller ile eve girmelerini kolayca önleyebilirsiniz.

İstenilen uzunluk ve genişlikte yüksek güvenlik çitleri ve panel çitler ve tel örgü çitleri yapılabilir. Yapılan bu çitlerin üzerine ise jiletli teller monte edilerek daha güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Evimizin etrafına güvenlik çitleri kurarsanız, evimizde daha fazla zaman geçirebilir ve geceleri daha rahat uyuyabilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Jiletli tel metre fiyatı ürünün modeline ve içeriğine göre değişmektedir. Örneğin; Galvaniz jiletli tel ile paslanmaz jiletli tel  fiyatları farklıdır.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına fiyat listemiz şu anda güncellenme aşamasındadır. Dilerseniz bizimle mail ya da telefon yolu ile iletişime geçerek bahçe çiti fiyatları, jiletli tel fiyatları, panel çit fiyatları ve diğer ürünlerimizin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

For Specialist

VIEW ALL
 • saglam-dikenli-tel

  Çit Çeşitleri Nelerdir?

  Çit Çeşitleri Nelerdir? Güvenlik Çit Panelleri aşağıdaki gibi sıralanabilir; Tel Örgü Panel, De...

  Mart 31, 2022
TOP Hemen Ara 0 212 597 11 91